• יובל רובוביץ'

תיקו מוצדק בין כימי לייפציג להרטה ברלין II

מוליכת הטבלה ערב המחזור, כימי לייפציג המפתיעה, אירחה קבוצה נוספת שהייתה מושלמת אחרי שני מחזורים - הרטה ברלין II החזקה

ה"הרטה בוביז" היו חזקים מעט יותר במחצית הראשונה מול כימי שהעדיפה בעיקר להתגונן מול הקבוצה שעד היום החזיקה במאזן מושלם מולה ונחשבת למועמדת לעליה. רק בדקה ה-52 באו הבוביז על שכרם עם שער של קיפריט. מאותו רגע התהפך במשחק - וכימי לייפציג גילתה שהיא יכולה גם לתקוף ולשלוט במשחק ללא עוררין. זה לקח הרבה זמן ועצבים (ולא מעט בזבוזי זמן של האורחים), אבל בדקה ה-80 כבש שטפן מביבודולו את שערו השלישי בשלושה משחקים והשווה את התוצאה. מאותו רגע הגיעו שתי הקבוצות לכמה מצבים ושתיהן היו יכולות להכריע את המשחק - אך הוא הסתיים עם 1:1 וחלוקת נקודות. אוהדי כימי לייפציג יכולים בעיקר להנות ולהיות מופתעים מהמשך היכולת הגבוהה של קבוצתם שנחשבת עדיין למועמדת לירידה.


נציגות פוסבאל הייתה גם באלפרד-קונצה-שפורטפארק וזכתה להיות בין אלף המאושרים שנכנסו תחת הגבלות הקורונה למשחק של כימי לייפציג - הפעם ביציע המשפחות, מול הטריבונה המרכזית. המשחק שודר אמנם בערוץ טלוויזיה ציבורי (ובלייבסטרים) אך למספר אוהדים שלא היו בין 1,000 זכאי הכניסה ליציעים זה לא הספיק. הם לא ויתרו על הגעה למשחק וצפיה בו מקרוב והתמקמו על דרך הגישה מאחורי יציע האורחים הריק בלייפציג-לויטש. חלקם דאגו להביא איתם סולמות.

מי שנהנתה מהתוצאה היא ברלינאית אחרת, אלטגליניקה, שעם מאזן מושלם אחרי 1:3 על מוייזלביץ (עוד מושלמת ערב המחזור) טיפסה לפסגה.

לוק לייפציג כמעט השיגה ניצחון שני במשחק המעניין בחוץ מול קרל צייס ינה, אך איבדה את היתרון שלה בתוספת הזמן - 1:1 גם שם. ליינה רק שתי נקודות אחרי שלושה משחקים.

קמניץ השיגה נקודות ראשונות בניצחון על גרמניה הלברשטאדט, אנרגי קוטבוס המאכזבת מאוד עם אפס (!) נקודות אחרי שלושה משחקים - הפעם היא הפסידה בביתה 2:1 לויקטוריה ברלין (שנשארת גם היא מושלמת לצד אלטגליניקה בצמרת).



8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול