• אילון גולד

הקיץ של מיינץ

אנחנו ממשיכים עם פרויקט פתיחת העונה שלנו - והפעם, אילון גולד עם הקיץ שעבר על מיינץ


כמו חלק משמעותי מקבוצות הבונדסליגה, גם הקיץ של מיינץ עבר עליה בעצלתיים וללא שינויים משמעותיים.


אכים באיירלורצר, שהתמנה כחודשיים לאחר פתיחת העונה הקודמת לאחר פיטוריו של סאנדרו שוורץ, ימשיך להוביל את הקבוצה על הקווים, במטרה להגיע לעונה סולידית ולהימנע ככל הניתן ממאבקים נגד הירידה. 


את העונה פתחה רשמית מיינץ במשחק גביע ביום שישי האחרון, כאשר היא גוברת 5-1 על TSV האפלזה מהליגה הרביעית. המארחת עלתה ליתרון מפתיע בשלב מוקדם של המשחק, אולם ההתקפה המבטיחה של מיינץ בהובלת מאטטה, אדם סאלאי וקוואיזון ידעה להפוך את התוצאה באופן מרשים ולסדר לקבוצה מקום בסיבוב הבא של הגביע.


מבחינת סגל השחקנים של מיינץ כאמור, אין הרבה שינוי. בשער ימשיכו להיאבק על אפודת השוער פלוריאן מולר ורובין צנטנר, כאשר המאבק הזה עשוי לספק לעומר חנין הישראלי הזדמנות כשוער השלישי של הקבוצה. בהגנה יעמדו ככל הנראה ההולנדי סנט ג'וסטה, יחד עם מוסא ניאקטה ודני ברוזינסקי המגן הוותיק. יחד עם שחקנים כמו קוויזיון, מטאטה, בוטיוס, דני לאצה ואחרים, מיינץ רושמת סגל לא רע שבהחלט יכול להשיג יותר ממה שהיא משיגה בדרך כלל, לאחר שסיימה במקום ה-13 בעונה שעברה שחלק ממנה בילתה במאבקי התחתית.


הרכש המשמעותי ביותר של מיינץ עד כה הוא הבלם דימיטרי לאבאלה שהגיע מבלגיה ויכסה על עזיבתו של אלכסנדר מקסים. בנוסף, הצטרף לקבוצה גם לוקה קיליאן, הבלם הצעיר של פדרבורן, שהתפרסם כחולה הקורונה הראשון בבונדסליגה לפני מספר חודשים.


בסופו של יום מיינץ היא קבוצה שכמעט מידי שנה מתמודדת נגד הירידה, וסבירות גבוהה שתגיע למצב הזה גם העונה. הקבוצה תסתמך בעיקר על יכולת טובה של שחקני ההתקפה הבולטים שלה, שיכולים להכריע לאן פניה של מיינץ מועדות. כאשר יש כל כך הרבה קבוצות שנלחמות נגד ירידה, מיינץ יכולה להרוויח מההפקר, או דווקא להיקלע לקרב צמוד ומתיש בתחתית.

30 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול