• אדם להב

איינטרכט פרנקפורט תוכל לארח עם קהל

חדשות טובות לאיינטרכט פרנקפורט - העירייה ומחלקת הבריאות של מדינת הסן אישרו לקבוצה לארח את משחקי הליגה הביתיים שלה לעיני 6,500 צופים


איינטרכט פרנקפורט תוכל לארח את משחק הליגה הראשון שלה העונה, נגד ארמניה בילפלד, לעיני 6,500 צופים. מחלקת הבריאות של מדינת הסן והמועדון עצמו אישרו את הדברים ממש לפני דקות אחדות. לפרנקפורט 31,000 מנויים בסה"כ, מה שלא יקל על המועדון באופן חלוקת הכרטיסים, כשרק 6,500 מתוכם יוכלו להיכנס בשערי האיצטדיון. ההנהלה כבר הודיעה שהיא מתכוונת להגריל את הכרטיסים ותפנה עוד היום למחזיקי המנוי בכדי להסביר על תהליך הגשת הבקשה.


איינטרכט פרנקפורט לא לבד, ובדיוק כפי שקרה בלייפציג גם קבוצות שמשחקות בליגות נמוכות יקבלו אישור לארח עם קהל. בניהן גם FSV פרנקפורט, שתוכל לארח את באיירן אלצנאו ביום שבת הקרוב עם 650 צופים ביציעים.


ראש עיריית פרנקפורט, פטר פלדמן אמר: "אני שמח שאנחנו יכולים להחזיר את הקהל למגרשים של איינטרכט ו-FSV, גם אם באופן חלקי בלבד. כדורגל בלי קהל ובלי אווירה זה כמו מרק בלי מלח. עם זאת חשוב להבהיר לאוהדי הכדורגל שנוכל להמשיך במגמה הזו רק עם האוהדים ישתפו פעולה וישמרו על כללי ההגיינה".

הדויטשה בנק פארק - איצטדיונה הביתי של פרנקפורט ישוב לארח קהל החל ממחזור הבונדסליגה הראשון (תמונה: האתר הרשמי של איינטרכט)

30 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול